Як вибрати фургон для перевезення продукції

Як вибрати фургон для перевезення продукції

Коли у вашому бізнесі автоперевезень настає момент покупки нового фургона для вантажного авто, необхідно вибрати найбільш підходяще рішення для вашого випадку і по можливості не переплатити. Спробуємо допомогти вам із вибором фургона.

Спочатку вам слід визначитися, для яких вантажів вам потрібен фургон. Насамперед хочеться відзначити, що не варто економити на матеріалах, тому що їхня вартість забезпечує довговічність, але й переплачувати також не обов'язково.

За якими критеріями найкраще вибирати фургон?

Міцність конструкції фургона

Бувають три види конструкції фургонів: промтоварний фургон, ізотермічний фургон каркасного типу та фургон із сендвіч-панелей (дивіться ізотермічні фургони із сендвіч панелей від HLM International).

Промтоварний фургон

Якщо ваша діяльність пов'язана з перевезенням швидкопсувної продукції (медикаменти, продукти харчування) у жодному разі не вибирайте для цього промтоварні фургони! Він є будкою з фарбованого (або оцинкованого) металу з дерев'яним або металевим каркасом усередині. Встановлювати на нього холодильне обладнання (навіть оббив пінопластом, або мінватою) не має жодного сенсу, і призведе лише до додаткових витрат після покупки. Такі фургони підходять для перевезення меблів, промислових товарів, техніки, простіше кажучи, для продукції байдужої до зміни температури, яка потребує лише захисту зовнішніх чинників.

Ізотермічний каркасний фургон

Якщо ви хочете вибрати ізотермічний каркасний фургон, вам варто знати, що він може ефективний, але недовговічний. Каркас створює додаткові теплові містки між внутрішньою та зовнішньою обшивками кузова, тим самим погіршуючи його теплоізоляційні властивості та збільшуючи коефіцієнт теплопередачі. Вібрація, різниця температур зовні та зсередини, атмосферні опади руйнують моноліт утеплювача. І це негативно б'є по можливості кузова підтримувати необхідний температурний режим. Утеплювачем в таких фургонах служить пінопласт товщиною від 25 мм до 50 мм в залежності від теплотехнічних характеристик кузова, що задаються. При цьому необхідно відзначити, що пінопласт у таких кузовах може бути як заставний, так і клеєний, тобто зовнішня та внутрішня обшивка фургона приклеюються до пінопласту. У цьому випадку ізотермічний фургон каркасного типу набуває вигляду фургона, виготовленого з «сендвіч-панелей», – зауважте, лише «вид». Зовнішньою обшивкою може бути забарвлений метал, частіше забарвлена ​​оцинкована сталь. Тобто, термін придатності таких фургонів коливається від трьох до п'яти років. Гроші на вітер.

Фургон із сендвіч-панелей

Якщо ви плануєте розвивати свій бізнес без зайвих витрат та якісним перевезенням, Фургон із седвіч-панелей для цього чудово підходить. Безкаркасна технологія забезпечує відсутність теплових мостів, за винятком наявності в панелях порожнин. Це монолітна конструкція, де зовнішній, внутрішній шар та утеплювач чудово поєднуються разом. Бувають 3-х та 5-ти шарові сендвіч панелі. При стикуванні панелей використовується прокладочний матеріал та двокомпонентний промисловий клей – технологія забезпечує високу міцність та відсутність «теплових втрат» у місцях стикування панелей по периметру фургона. Стіни кузова автофургона виготовляються з плакованого металу, алюмінію, пластику, ламінованої фанери або оцинкованого металу, що має полімерне покриття.

Переваги очевидні. Такі автофургони дорожчі, ніж "пінопластові", але і якість їх роботи помітно вища.

Також непогано звернути увагу на простоту конструкції, чи є можливість установки додаткового обладнання? Адже чим зручніше спочатку, тим легше вам буде надалі.

Герметичність фургона

Це дуже важливо для якісного перевезення продуктів та медикаментів. Це якість клею, і вибір утеплювача. Для збереження температури у конструкції кузова ізотермічного фургона краще використовувати такі термостійкі матеріали, як: пінополістирол, пінополіуретан, пінозоїл. Кожен із цих матеріалів має свої переваги та недоліки. Використання інших матеріалів не гарантує надійність конструкції.

Легкість (Вага фургону)

Слід пам'ятати, що більше вага у фургона, тим більше зменшується вантажопідйомність машини. Купуючи фургон, бажано співвідносити потужність і вагу, щоб обрані габарити не зношували машину.

Тепер ви знаєте, як правильно вибрати фургон. Наша компанія вже давно знайшла одне з найкращих рішень – це ізотермічні фургони HLM, рекомендуємо Вам звернути на них увагу.

2018-11-11
к
о
р
з
и
н
а
Корзина пуста!